תקנון האתר

תקנון תנאי שימוש: אתר איי אופטיק I – OPTIC

מועד עדכון: 01/2021

איי אופטיק (I OPTIC). א.י.ע איי אופטיק בע"מ, ח.פ:513853002 (להלן: "האתר").

תקנון זה כתוב בלשון נקבה אך מיועד, כמובן, גם לגברים.

שלום, איזה כיף שבחרת איי אופטיק... אז קודם כל תודה!

אתר איי אופטיק הוא אתר המשמש לרכישת משקפיים ועדשות מגע לכלל הגולשים בישראל.

יש לקרוא בעיון תקנון זה לפני ביצוע רכישה או כל שימוש באתר. תקנון זה מהווה בסיס משפטי לכל דיון עם חברת א.י.ע איי אופטיק בע"מ.

חל איסור על כל שימוש באתר מתחת לגיל 18. כניסה לאתר או רכישה או שימוש במידע מעידה על הסכמתך לתקנון זה.

מועד כתיבת התקנון (המופיע בראש התקנון) יכול להשתנות מעת לעת ועל כן אנו ממליצים לקרוא את כולו בעיון לפני כל כניסה לאתר.

אנו ממליצים לך לבצע רישום לאתר עם משתמש וסיסמא. לשם כך יש להזין: שם מלא, ת"ז, כתובת, דוא"ל, וטלפון. יתכן ויתווספו פרטים נוספים. יש להקפיד על מילוי נכון של כל הפרטים שכן מילוי שגוי יוכל לגרום לביטול ההזמנה.

חשוב להבהיר כי הרשמה לאתר מהווה הסכמה להצטרף לרשימת לקוחות הרשת ולרשימת התפוצה לקבלת דיוור ישיר מרשת איי אופטיק.

עצם השימוש באתר מהווה הסכמה והתחייבות לשימוש בדרך מקובלת ובתום לב באתר ללא כל הפרה של הוראות בתי הדין בישראל וזכויות קניין רוחני של צד שלישי לרבות זכויות יוצרים, סודות מסחריים, סימני מסחר או כל זכות צד שלישי אחרת וכל שימוש בתוכן האתר להפצה או לפרסום, לשון הרע וכי כל שימוש באתר הינה באחריותך בלבד.


רכישה באתר

1. רשת א.י.ע איי אופטיק בע"מ (להלן: "הרשת") מאפשרת רכישת מגוון מוצרים באמצעות אתר זה (להלן: "האתר") בדרך נוחה ומהירה.

1.2 אין אפשרות לבצע רכישה באתר אם הנך מתחת לגיל 18 וזאת ע"פ ובהתאם לחוק בישראל.

1.3 ניתן לבצע רכישה באתר רק אם ברשותך כרטיס אשראי או חשבון PayPal בבעלותך ובתוקף.

      לרשת האפשרות לבטל כל עסקה שבוצעה על ידי גורם אחר מלבד בעל חשבון הכרטיס או חשבון ה-PayPal

1.4 כל המחירים המוצגים באתר כוללים מע"מ.

1.5 על מנת שתוכלי ליהנות משירות האתר, בעת ההזמנה תדרשי למלא את פרטייך כדי שנוכל לספק לך את הזמנתך. שם מלא, טלפון, כתובת, דוא"ל, ת"ז ואמצעי תשלום בבעלותך.

1.6 הזמנה תאושר רק לאחר שיתקבל אישור מטעם חברת האשראי על ביצוע העסקה ורק לאחר בדיקת כל פרטי העסקה.

1.7 במקרה בו לא אושרה עסקה ע"י חברת האשראי, ישלח מייל אוטומטי אודות הסירוב ובאחריות הלקוחה ליצור קשר עם שירות הלקוחות על מנת להסדיר את אמצעי התשלום. ההזמנה תאושר רק לאחר אישור חוזר של חברת האשראי. אם לאחר 7 ימי עסקים לא בוצעה הסדרה של אמצעי התשלום תהיה רשאית הרשת לבטל את ההזמנה.

1.8 הגשת פרטים כוזבים הנה עבירה פלילית והעושה כך צפויה להליכים משפטיים אזרחים ופליליים.

1.9 בהזמנות אתר אשר יחולו בהן טעויות אנוש/באגים בפרטי המוצר/מחיר/תמונה תהיה רשאית איי אופטיק לבטל ולזכות הזמנות אלה בכפוף לאישור מנהל האתר.

2.0 על כל רכישה של משקפי ראייה עם עדשות אופטיות או משקפי שמש עם עדשות אופטיות יהיה לאשר בנוסף את תקנון האופטי

2.1 כל הזמנה של משקפים אופטיות (שמש או ראייה) תאושר רק לאחר אישור אופטומטריסט איי אופטיק.

תשלומים

2.   ניתן לבצע עסקאות באתר עם כל כרטיס אשראי ועם חשבון PayPal. הרשת שומרת לעצמה את הזכות להפסיק או להוסיף ספקי תשלום אחרים.

2.1 האפשרות לחלוקה לתשלומים תשתנה בהתאם לגודל העסקה. בכל תוספת של 100 ש"ח ניתן להוסיף מועד לחלוקת התשלומים. לדוגמא: עד 199 שח-תשלום 1, עד 299 שח- 2 תשלומים, עד 399 שח - 3 תשלומים, עד 499 שח - 4 תשלומים וכו…. מספר התשלומים האפשרי הגבוה ביותר הוא 18 תשלומים לפי החישוב בתחילת הסעיף.

2.2 במידה ולא בוצעה בחירה של חלוקת התשלום אזי העסקה תשולם בתשלום אחד ("ברירת המחדל").

2.3 ביצוע שינויים בפרטי אמצעי התשלום והחלוקה לתשלומים יתאפשר רק ביום ביצוע ההזמנה.

2.4 במידה ולא תתאפשר אספקת ההזמנה ללקוח/ה מכל סיבה שהיא תודיע על כך הרשת ללקוח/ה ויתבצע זיכוי מלא של העסקה. הרשת לא מתחייבת לאספקה מיידית של כלל המוצרים הנמכרים באתר.

2.5 ברכישה באתר הנך מצהירה כי כרטיס האשראי בבעלותך או בבעלות אחר בהסכמה ובייפוי כוח מתאים. כרטיס האשראי חייב להיות בתוקף. בשימוש באתר או ברכישה הנך מסכימה שכל שימוש בכרטיס אשראי שלא בבעלות הלקוח הוא עבירה פלילית והעושה כך צפויה להליכים משפטיים אזרחים ופליליים.

2.6 לא ניתן לשלם באתר בכרטיסי מועדונים חוץ ארגוניים, כרטיסים נטענים וכרטיסי עמיתים בכפל מבצעי חברי מועדון

2.7 לא ניתן לשלם בכרטיסים נטענים (ח.ב.ר, ביי מי וכו.). המחירים הינם סופיים המוצעים לחברי מועדון ומצטרפים חדשים בלבד!

מוצרים

3. רשת איי אופטיק תציג באתר מגוון רחב של מוצרים (משקפיים, מסגרות, עדשות וכו') ושירותים (בדיקות ראייה, התאמות וכו'). איי אופטיק תעשה את כל המאמצים כדי להבטיח כי כל המוצרים יהיו קיימים במלאי אך יתכנו מצבים, לצערנו, בהם מוצר/שירות שירכשו לא יהיה במלאי ולא יהיה ניתן להספקה. רשת איי אופטיק רשאית לבטל את ההזמנה ולזכות את הלקוחה על אותו מוצר/שירות לאחר הודעה על כך.

3.1 תמונות המוצרים באתר הם להמחשה בלבד

3.2 רשת איי אופטיק תוכל לשנות ללא הודעה מראש את מלאי המוצרים באתר וכן את המחירים לפי שיקול דעתה הבלעדית

3.3 כל המחירים באתר הם כוללים מע"מ אך לא כוללים עלות משלוח

משלוחים

רשת איי אופטיק ידאגו לאספקת כל מוצר הנרכש על ידך באתר לכתובת בישראל אליה מגיעה חברת המשלוחים איתה החברה עובדת, תוך המועד הנקוב בדף המכירה של המוצר, אלא אם כן נכתב אחרת באתר.

4. זמן אספקת המוצרים באתר הוא בין 3 ל-14 ימי עסקים. **במהלך תקופת הסגר זמני המשלוחים עלולים להתעכב עקב עומסים על חברת השליחויות ניתן לצור איתנו קשר בכל שאלה או בעיה**

4.1 עלות המשלוח: 19 ש"ח להזמנות שמתחת ל-299 ש"ח. על הזמנה מעל 299 ש"ח משלוח עד הבית בחינם. יתכן ועלות המשלוח יעלה או ירד ע"פ שיקולה והחלטתה הבלעדית של רשת איי אופטיק

4.2 במקרה של ביטול הזמנה לאחר שאושרה. יזוכה הלקוח בעלות העסקה פחות עלות המשלוח

4.3 ניתן לשלוח את ההזמנה לאחד מסניפי הרשת ולבצע איסוף עצמי. שירות זה מוצא בחינם

4.4 ההזמנות באתר איי אופטיק יסופקו ע"י חברת השליחויות "HFD" וע"פ תקנון החברה. יש לציין שאספקות ליעדים מרוחקים תוכל להאריך את זמן ההספקה. לרשימת היעדים המרוחקים ניתן למצוא באתר חברת השליחויות "HFD" בכתובת https://www.hfd.co.il/

4.5 בעת אישור ההזמנה תשלח ללקוחה באמצעות מייל מספר משלוח העוקב אחר הזמנתך. כך תוכלי לשמור על קשר עם השליח וחברת השליחויות עד קבלת הזמנתך.

4.6 מתן פרטים שגויים בעת ההזמנה תגרור אי יכולת לספק את המוצר למקום הנכון ובזמן. במקרה כזה תחזור ההזמנה מחברת השליחויות לאיי אופטיק תחוייב הלקוחה בעלות המשלוח (27 ₪)

4.7 רשת איי אופטיק לא יהיו אחראים לכל איחור או עיכוב באספקה ו/או לאי-אספקה שנגרמו כתוצאה מכוח עליון ו/או מאירועים שאינם בשליטתם לרבות שביתות, השבתות וכיוצ"ב. בכל מקרה תוגבל אחריותה של איי אופטיק בקשר לאיחורים, עיכובים או כשלים באספקת מוצרים או שירותים שנרכשו באתר לנזקים ישירים ככל שייגרמו עקב מעשה או מחדל של איי אופטיק  או מי מטעמה ובהיקף שלא יעלה על מחיר המוצר או השירות שנרכשו על ידי הלקוח. איי אופטיק ו/או מי מטעמה לא יהיו אחראים ולא יישאו בכל נזק עקיף, תוצאתי או מיוחד שייגרם ללקוח בגין כל איחור, עיכוב או כשל באספקת מוצר או שירות - תהא עילת התביעה אשר תהא - לרבות הפסד הכנסה ו/או מניעת רווח שיגרמו מכל סיבה שהיא.

החזרות זיכויים והחלפות

אנחנו באיי אופטיק עושים את מירב המאמצים על מנת לספק מוצר איכותי ותקין אך יחד עם זאת מבינים שאת יכולה לשנות את דעתך וזה בסדר. החזרת מוצר צריכה להתבצע בדרך הבאה: א. הודעה על רצון לביטול לשירות הלקוחות בטלפון 1700-555112 או במייל [email protected]  לפי סעיף 14 ה' (ב) לחוק הגנת הצרכן ב. המוצר לא נפתח ולא בוצע בו כל שימוש, באריזתו המקורית ועם הצגת חשבונית רכישה. ג. החזרת המוצר למשרדי החברה, רחוב אבא הלל 2, ר"ג או לאחד מסניפי הרשת  עד 30 ימים מיום הרכישה בתיאום מראש. ד. המוצר הוא מוצר מדף ולא מוצר שהוכן במיוחד ללקוחה. 

- רשימת הסניפים

5.1 לא ניתן להחזיר/להחליף או לקבל זיכוי על מוצר של הכנה אישית לרבות משקפי ראייה, עדשות ראייה, משקפי שמש אופטיות מלפני שהוכח על אופטומטריסט איי אופטיק על חוסר הסתגלות

5.2 לא ניתן להחזיר/להחליף או לקבל זיכוי על עדשות מגע או תמיסות שאריזתם נפתחה. במידה והשתנה המספר יש אפשרות לבצע החלפה בכל אחד מסניפי הרשת.

5.3 לא ניתן לבצע החזר כספי על מוצר שמחיר המחירון שלו גבוה מ-1499 ש"ח. 

5.4 ניתן לבצע החזר כספי רק על משקפיים שלא בהזמנה/הכנה אישית בתנאי שבוצעה תוך לא יאוחר מתום 14 ימים מיום הרכישה. ההחזר יבוצע תוך 7 ימי עסקים מרגע אישור איי אופטיק על ההחזר הכספי.

5.5 ניתן לבצע החזרה של מוצר העומד בכל הסעיפים לעיל כנגד קבלת זיכוי וזאת תוך 30 ימים מיום הרכישה. הלקוחה תבחר בין אם לבחור מוצר אחר מהאתר או חשבונית זיכוי התקפה ל-24 חודשים הניתנת למימוש באתר ובסניפי איי אופטיק בלבד.

5.6 החלטה בדבר פגם במוצר יתקבל בהתאם לשיקול דעת מנהל האתר, מנהל הסניף או אופטומטריסט מטעם איי אופטיק. לעניין עדשות מגע, פתיחת האריזה המקורית תהווה ראייה לשימוש במוצר

5.7 ההחזר הכספי יבוצע תוך לא יאוחר מ- 7 (שבעה) ימי עסקים ממועד קבלת המוצר מהלקוח ותיעשה באמצעי התשלום שממנו בוצעה העסקה בלבד! ובניכוי של עלות דמי המשלוח (27 ש"ח).

5.8 בעסקה משולבת עם מספר מוצרים לא ניתן לבצע החזר חלקי. במקרים האלה ניתן לבטל או את כל העסקה או לא לבטל. ביטול העסקה חייב לעמוד בסעיפים לעיל.

5.9 במידה והלקוחה החליט לבטל את העסקה לפני שליחת המוצר, הלקוח יחויב בדמי סליקה בגובה 2% מערך העסקה.

אחריות

האחריות למוצרים הינה בכפוף להוראות חוק הגנת הצרכן, תשמ"א-1981, ובהתאם לתנאי תקנון זה.

6. האחריות הינה לשנה מיום רכישת המוצר וניתנת על נזקי ייצור בלבד.

1.6 האחריות אינה כוללת שברים ו/או שריטות בעדשה ו/או נזק כתוצאה של שימוש לא סביר.

6.2 האחריות ניתנת בחנויות הרשת בלבד, כמו כן, יש להציג את חשבונית הקניה.

6.3 במקרה של טעות באתר, בתיאור המוצר, במחירו, בתנאי התשלום, בתמונת המוצר או בכל מידע אחר המפורט באתר, טעות בפרטייך כפי שיופיעו באיי אופטיק, תהא איי אופטיק רשאית, אך לא חייבת, לבטל את העסקה במלואה או בחלקה ולהחזיר לך כל תשלום ששילמת.

6.4 רשת איי אופטיק תעשה הכל על מנת לשמור על אתר תקין, מהיר, וללא הפרעות אך יכול להיות מקרים בהם יופיעו תקלות שיגרמו לקלקולים ותקלות בתוכנה, בחומרה ובטלפון. רשת איי אופטיק לא תישא באחריות לכל תקלה או שיבוש עקב שימוש באתר. בכל מקרה רשת איי אופטיק ו/או עובדיה ו/או ספקים העובדים מול רשת איי אופטיק לא יהיו אחראיים על כל נזק ו/או הפסד ויגרמו לכל המשתמש באתר ו/או על איש מטעמו

חוסר הסתגלות

7. במסירת משקפי מולטיפוקל בפעם הראשונה, הלקוח יעבור הדרכה אצל אופטומטריסט איי אופטיק מוסמך שבה יקבל את כל המידע הדרוש להסתגלות המהירה ביותר לעדשות המולטיפוקל. הסתגלות יכולה לקחת כמה שעות עד כמה שבועות.

היום, הטכנולוגיה כל כך התפתחה שכמעט ואין מצבי חוסר הסתגלות למשקפי מולטיפוקל. יתרה מכך, ניתן לנסות להתאים עדשות מתקדמות יותר גם לאנשים שלא הצליחו להסתגל לעדשות מסוג זה בעבר.

חשוב לציין כי ברכישת משקפי מולטיפוקל ברשת איי אופטיק ניתנת אחריות המכסה מצב של חוסר הסתגלות לעדשות המולטיפוקל.

ככל שהעדשות המולטיפוקל יותאמו ללקוח בשלבים מוקדמים של הפרסביופיה, ההסתגלות תהיה מהירה יותר. כמו כן, בחירת עדשה נכונה המתאימה לצרכי הלקוח תקל על הסתגלות מהירה יותר.

העיניים צריכות להתאים עצמן לראיה דרך עדשה רב מוקדית, לכן דרושה קצת סבלנות ובעיקר רצון להסתגל. 80% מההצלחה בהסתגלות מלאה נובעת מהרצון של הלקוח!

אחרי זמן ההסתגלות, הראיה הופכת טבעית יותר ונוחה.

 ברכישה של מוצרים לאחר בדיקת ראייה/הזמנות מרשם ומוצרים בהתאמה יכולים להיות מקרים של חוסר הסתגלות. ניתן לפנות לשירות הלקוחות עד 30 ימים מיום קבלת ההזמנה, נזמין אתכם אלינו לבדיקה חוזרת בחינם בסניף שיבחר על ידכם ונחליף לכם את המוצר ללא צורך בתשלום נוסף

במידה ולאחר תקופת הסתגלות סבירה העדשות עדיין לא מתאימות, ניתן להפנות את הלקוח לפתרונות אחרים.

ביטוח

 עלות ההצטרפות לביטוח - 49 ש"ח

תוקף הביטוח - שנה

השתתפות עצמית במקרה של שבר - 50% מעלות המוצר כפי שמופיעה בחשבונית שהופקה בעת הרכישה

במקרה שהמוצר שנרכש במקור אינו נמצא במלאי בעת מימוש הביטוח - יוכל הלקוח לבחור מוצר אחר מאותו מותג

 הפעלת הביטוח - ניתן להפעיל את הביטוח פעם אחת בלבד במהלך תקופת הביטוח בכל אחד מסניפי הרשת. לא ניתן להפעיל את הביטוח באתר.

הצטרפות לביטוח תתאפשר אך ורק במעמד הרכישה

השתתפות עצמית במקרה של אובדן- 70% מעלות המוצר כפי שמופיעה בחשבונית שהופקה בעת הרכישה.

קניין רוחני

התוכן המוצג באתר כמו כן התמונות המוצגות, סמלים מסחריים, לוגו, גרפיקה, וידאו, כתבות ובכלל נראות האתר הינם רכוש איי אופטיק בלבד (אלה אם כן יצוין אחרת)

כל שימוש מסחרי, העתקה, הצגה בפומבי, שינוי, שכפול, העתקה וכו' בלי אישור רשת איי אופטיק מהווה הפרה של זכויות קניין רוחני וצפויה להגיע לידי תביעה אזרחית או פלילית.

זכויות קניין רוחני מתייחסות גם לשימוש "טוב" ולא מתייחסת רק לשימוש "רע".

מדיניות הפרטיות

רשת איי אופטיק מבינה את נושא הפרטיות ומכבדת את פרטיות של כל אדם לכן אנו ממליצים לקרוא תקנון זה לפני כל שימוש באתר, במיוחד לפני השארת פרטים. מעבר לכך – פרט שאינך רוצה שנדע - אל תגידי לנו אותו. יתכן ורשת איי אופטיק תעשה שינויים בתקנון הפרטיות עקב שינויים בחוק או כל סיבה אחרת לכן אנו ממליצים על קריאה חוזרת של תקנון פרטיות זה.

מידע אישי – מידע זה נאסף מהמידע שאת נותנת לנו בעת רכישה, פנייה בתיבת צור קשר וכו במקרים אלה תתבקשי להעביר לנו מידע כדי שנוכל ליצור קשר בעת הצורך ולקבלת כל שירותי האתר המוצעים בו. רשת איי אופטיק רשאית להשתמש בפרטים שהשארת במערכת על מנת לעדכן במבצעים, אירועים, הטבות, הודעות, סטטוס הזמנה, קולקציות חדשות וכו בהתאם להעדפותיך בעת שהותך באתר ובהתאם להעדפות איי אופטיק בהודעות דוא"ל ומסרונים.

במקרים בהם תחזרי בך ותרצי להסיר את פרטייך מרשימותינו אנא צרי אתנו קשר באמצעות מייל  [email protected] או בשירות הלקוחות 1700-555112   

תוכן ומידע

כל התוכן והמידע המוצגים באתר נכתבו ונבדקו על ידי צוות האתר. רשת איי אופטיק לא תוכל לשאת באחריות על דבר טעות או אי דיוק. רשת איי אופטיק תוכל לבצע שינויים בתוכן המופיע באתר מעת לעת וללא הודעה מראש. לתיקונים או לכל דבר. רשת איי אופטיק ממליצה לכל לקוחה לבצע בדיקת ראייה לפני רכישה ולא להסתמך על המופיע באתר בלבד. כל החלטה שתתקבל על סמך האתר בלבד תהיה באחריותך. רשת איי אופטיק לא תעשה את מירב המאמצים אך לא תתחייב על אי דיוקים, שיבושים, דרישות אישיות או ציפיות לקוחה. אך יחד עם זאת נשמח לקבל תגובות כדי לשמור על האתר עדכני ורלוונטי

רכישה באמצעות מרשם

כל רכישה של משקפי ראייה, משקפי קריאה, עדשות ראייה יתבצע רק באמצעות מרשם תקין ושאושר ע"י אופטומטריסט שאושר ע"י איי אופטיק. מרשם תקין הינו מרשם בן פחות משנה עם הנתונים הבאים: ספרה, צילינדר, זווית, ADD מספר קריאה, פי די PD. הנתונים צריכים להיות לכל עין בנפרד. לא יהיה ניתן לבצע רכישה ללא מרשם תקין. רשת איי אופטיק תהיה רשאית ליצור קשר עם הלקוחות עם נתונים שיראו לא נכונים או לא יקבלו את האישור אופטומטריסט איי אופטיק. במקרה כזה נזמין אותך לבדיקת ראייה חינם כתנאי להמשך ההזמנה. רשת איי אופטיק תהיה רשאית לבטל כל הזמנה עם לקוחה לא תרצה להגיע לבדיקת ראייה בהודעה מראש.

שינויים באתר

רשת איי אופטיק רשאית וצפויה לבצע שינויים באתר בהתאם לשקולה בלבד. השינויים יכולים להיות בנראות באתר, מחירים, תמונות, מבצעים, מבנה האתר או בכל שינוי שידרש. שינויים כאלה יכול ויגרמו לתקלות שונות בעת רכישה או גלישה באתר. מובהר כי לא תהיה לך כל דרישה, טענה או תביעה כלפי איי אופטיק בעקבות שינויים עתידיים.

רשת איי אופטיק תשתדל לומר מראש על כל ביצוע עבודות תשתית ושינויים באתר  

מועדון לקוחות

רשת איי אופטיק נותנת את האפשרות לכל לקוח להצטרף למועדון הלקוחות ולהנות ממבצעים בלעדיים, עדיפות רכישה בקולקציות חדשות, ארועים וכו. מעבר לכך, ההצטרפות למועדון היא בחינם ומתבצעת בסניפים וכל מצטרפ/ת י/תוכל להנות  מ- 100 שח מתנה באחת מחנויות רשת איי אופטיק ביום ההולדת (לא תקף באתר). לא ניתן לקבל הנחה על רכישת עדשות מגע ועל מבצעים שמעל 20% הנחה. 

ספאם

בהתאם לתיקון מס' 40 לחוק התקשורת (בזק ושידורים) התשמ"ב 1982, סעיף 30א (להלן החוק) הנני מאשר בזאת ל"איי אופטיק" להלן החברה לשלוח אליי ו/או אל מי מטעמי, באמצעות הודעה אלקטרונית ו/ או הודעת מסר קצר ו/או מערכת חיוג אוטומטית ו/או פקסמיליה ו/או כל אמצעי נוסף ו/או אחר, בהתאם לשיקול דעתה הבלעדי של החברה, מעת לעת דבר פרסום כהגדרתו בחוק. ידוע לי כי אוכל להסיר את עצמי מרשימת התפוצה בכל עת שאבחר לעשות זאת ע"י שליחת אי מייל לכתובת:[email protected]

לרשמית הסניפים 

שירות הלקוחות ימשיך לתת שירות בטלפון 1700-555-112 וברשתות החברתיות

אנחנו כאן בשבילך

תמיד טוב לדבר, כשטוב או רע. בשביל זה אנחנו פה! ניתן לפנות אלינו בכל הקשור בעיות, שאלות, תוכן או מידע שגוי באתר, טעויות וכו'...

רשת איי אופטיק תעשה ככל שביכולתה על מנת לטפל בבעיות התלויות בא בהקדם האפשרי.

ניתן לפנות אלינו בדרכים הבאות

מייל: [email protected]

פייסבוק

מסנגר

אינסטגרם

דואר רגיל: אבא הלל 2 רמת גן

טלפון: 1700-555112

באמצעות תיבת צור קשר באתר

 

 

 

 

To Top